O Nas

Reklama fascynuje nas od roku 2008. Zaintrygowała swoim kolorytem i możliwościami kreacji. Na początku podejmowaliśmy tylko nieśmiałe próby działania. Polegały głównie na tworzeniu projektów, które następnie realizowały firmy z nami współpracujące.

Przełomowy okazał się rok 2009, od kiedy staliśmy się także producentami i bezpośrednim wykonawcą własnych projektów. W tym działaniu wspomaga nas nowoczesny park maszynowy, którego nieustannie doposażamy. Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo, co jest doceniane przez naszych klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje, ale wiele zależy do naszej koncepcji, którą staramy się skroić na miarę indywidualnych potrzeb zleceniodawców.

Misją firmy jest kreowanie oryginalnych produktówKonsekwentnie za tym podążamy.

Świadczymy usługi reklamowe już wiele lat.

Branża reklamowa wymaga kreatywności, niecodziennych pomysłów oraz współpracy. To właśnie zrozumienie Państwa potrzeb i wymagań staje się kluczem do sukcesu. Doświadczenie zdobyte na polu reklamy, w której działamy już od 2008 roku przenosi się także na Wasz sukces.

Mamy tego świadomość, stąd zapewniamy popis kreatywności najwyższej próby. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami wszelkich projektów, dlatego możemy pozwolić sobie na upuszczenie wodzów fantazji, jako że znamy własne możliwości techniczne. Produkcja odbywa się w naszym parku maszynowym, co jest dodatkową zaletą, ponieważ mamy wpływ na ostateczny wygląd zamawianych produktów.

Shopping Cart